Atgal
Vienkartinis šansas pakeisti Facebook puslapio adresą

Jau esame rašę apie trumpojo Facebook puslapio adreso (vanity URL – pavyzdžiui, Facebook.com/socialusmarketingas ) svarbą, ypač komunikuojant savo puslapį „offline“ klientams. Šįkart turim gerų naujienų tiems, kurie paskubėjo ir nusistatė nevisai tinkamą/patinkantį adresą ir dabar norėtų jį pasikeisti. Facebook puslapių administratoriams buvo suteikta vienkartinė galimybė pakeisti puslapio vartotojo vardą (Username) ir tuo pačiu Facebook nuorodą, kuri nukreips į jūsų administruojamą puslapį. Apie jokius apribojimus keisti vartotojo vardą Facebook neužsimena, tai yra, funkcija atsirado ir puslapiams su vienu gerbėju ir su keliasdešimt tūkstančių. O tai galite padaryti nuėję į puslapio nustatymus:

Tai puikus šansas susitvarkyti puslapio vartotojo vardą, ištaisyti klaidas ar tiesiog pakeisti jį į kitą, prekės ženklą geriau atspindintį, vardą.

Tiesa, spam’eriai ir puslapių pardavinėtojai neturėtų apsidžiaugti. Nors ir bus galima pakeisti puslapio vartotojo vardą ir Facebook nuorodą į jų puslapį, Facebook puslapio pavadinimo pakeisti negalima, jeigu turite daugiau nei du šimtus gerbėjų.

Puslapių administratoriai, ar pasinaudosite šia galimybe?

Įrašo “Vienkartinis šansas pakeisti Facebook puslapio adresą” komentarų : 1

  1. Tomazas parašė:

    Sveiki mes turime daugiau nei 200 like ir kaip mums pakeisti linka ir pavadima pas mus siuo klausimu lb mazai ka keist reiktu reiktu tik viena raidele prirasyt KKTKFSA aciu jei pakeistumete ar bent paaiskintumete kaip galetume pasikeist

    Pagarbiai,
    Tomazas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *