Atgal
Trumpi Facebook patarimai #2. Kaip sukurti patrauklų „landing page“

Vienas iš Facebook puslapių trūkumų – lankytojai, apsilankę juose, yra automatiškai nukreipiami į puslapio „sieną“, kurioje sunku pabrėžti, kodėl jie turėtų tapti jūsų puslapio gerbėjais. Tam gali pasitarnauti „landing page“ skirtukas, kurį susikurti labai paprasta. Niekada su juo nesusidūrusiems – aš kalbu apie tokius ir tokius, arba tiesiog tokius skirtukus.

Šįkart parodysiu, kaip „pasigaminti“ tokį skirtuką ir į jį patalpinti nuotrauką (.jpg failą). O kas jame bus pavaizduota – priklauso tik nuo jūsų fantazijos (na, o po kelių dienų ir apie tai parašysiu).

Taigi, pirmiausiai savo puslapyje spaudžiame „edit page“:

Toliau atsidariusiame lange renkamės skiltį „Applications“:

Pasirenkame „Static FBML“ aplikaciją, jos dešinėje spaudžiame „Add to page“. Sekantis žingsnis – po pavadinimu esantis „go to application“ mygtukas:

Tada atsidariusiame lange įrašom pageidaujamą skirtuko pavadinimą

ir (didesniame laukelyje) – trumpą html kodą nuotraukai patalpinti:

img src="NUOTRAUKOS HTTP ADRESAS" alt="" width="104" height="142" /

Pradžioje ir pabaigoje nepamirškite < ir > simbolių; width ir height – nuotraukos plotis ir aukštis pikseliais. Prisiminkite – Facebook riboja nuotraukų plotį iki 520 pikselių.

Atrodo, viską padarėte teisingai – dabar spauskite „Save“ mygtuką laukelio apačioje, grįžkite į savo puslapį ir džiaukitės gražiu rezultatu. Beje, norėdami parodyti skirtuką visiems naujiems savo puslapio lankytojams, turite pakeisti puslapio nustatymus:

SĖKMĖS GRAŽINANT SAVO FACEBOOK PUSLAPĮ!

P.S. O jei nepakankamai aiškiai ką nors papasakojau, arba kils kokių nors nesklandumų – rašykit komentaruose arba susisiekit su manimi žemiau pateiktais kontaktais – pasistengsiu padėti.

Įrašo “Trumpi Facebook patarimai #2. Kaip sukurti patrauklų „landing page“” komentarų : 1

 1. Ona parašė:

  Sveiki,
  pirmiausia noriu padėkote už žinių pasidalinimą, tai labai padėjo! Ilgai ieškojau pagalbos kas padėtų iš FB grupės išlipti ir sukurti FB puslapį, bet susidūriau su tuo, kad arba nežino, arba nemokamai nenori dalintis žiniomis.
  Jums leidus keli klausimai.
  1. Sukūriau naują skirtuką, Jūs rašote, kad reikia pakeisti puslapio nustatymus. Kaip, tai padaryti?
  2. Ar labai sudėtinga padaryti, kad naująjį skirtuką paspaudus atidarytų vykstantį konkursą?
  3. Puslapio atidarymo progą paskelbėm nuotraukų konkursą. Visa laiką kyla klausimas kaip teisingai organizuoti konkursus, kad visiems būtų patogu įkelti, balsuoti ir žinoma būtų matomas. Ar reikėtų konkursui sukurti atskirą skirtuką ir ar galės draugai ten įkelti, likinti, rašyti atsiliepimus?

  Jei turėsite komentarų bei pastabų, būsiu dėkinga už Jūsų pastebėjimus.

  Išanksto didelis ačiū

  Geros dienos

  Pagarbiai,
  Ona

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *