Atgal
Trumpi Facebook patarimai #1. Kaip pakviesti visus draugus į savo puslapį?

Pirmiausia noriu pasakyti – „HAPPYDAY projects“ LABAI GRIEŽTAI pasisako prieš spam’inimą.

Tačiau kartais atsiranda atvejų, kai reikia visiems savo draugams išsiųsti pakvietimą tapti kokio nors puslapio fanais. Dažniausiai tai pasitaiko, kai prekės ženklas, anksčiau susikūręs asmeninį profilį ir „pririnkęs“ kokį tūkstantėlį draugų, nori pradėti efektyviau su jais komunikuoti, todėl pasuka teisingu keliu ir sukuria Facebook puslapį. Tačiau tokiu atveju puslapio administratoriui atsiranda vienas nemalonus darbas – pakviesti visus dabartinio profilio „draugus“ tapti naujai sukurto puslapio „gerbėjais“.

Facebook nesuteikia „Select All“ galimybės, todėl dažnai šis darbas užima labai daug laiko. TOKIAIS ATVEJAIS (tik prašau – nepiktnaudžiaukite, niekam nepatinka spameriai:) ) galite pasinaudoti šiuo metodu:

 • Paspaudus „pasiūlyti draugams“ ir iššokus langui su draugų nuotraukomis, į naršyklės langą įrašykite šį kodą:

javascript:elms=document.getElementById('friends').getElementsByTagName('li');for(var fid in elms){if(typeof elms[fid] === 'object'){fs.click(elms[fid]);}}

 • paspaudus „Enter“, visi jūsų draugai bus automatiškai pažymėti ir beliks tik paspausti „siųsti pakvietimus“ mygtuką.

Trumpas tai iliustruojantis video:

Atsakymai į “Trumpi Facebook patarimai #1. Kaip pakviesti visus draugus į savo puslapį?”: 8

 1. pow parašė:

  jau geriau jie nežinotų kaip 🙂

 2. Juozapas parašė:

  Nuo vakar šitas skriptas veikia tik užspaust visus draugus, o pakvietimų draugai negauna, taigi ir negali tapti gerbėjais.

  Gal kas turit naujienų arba naujų skriptų, idėjų?

 3. Gabe parašė:

  dar 1 patikrintas variantas – visus savo draugus suskirstykite į grupes – pvz. draugai, nepažįstami ir pam. tada bus galim pakviesti ir pažymėti visus esančius toje grupėje/sąraše/list

 4. kazkas as parašė:

  pasenusi info. nebeklaidinkite internautu ;0

 5. Inga parašė:

  man taip pat neleidzia pakviesti draugu pamegti mano sukurta puslapi… ir as nenoriu visus juos pakviest o tik kai kuriuos, bet ishsiunciu pakvietima, paraso pakvietimas ishsiustas o realiai niekas negauna tu pakvietimu… ir uz pusvalandzio vel galiu juos is naujo kviest ir vel tas pats…. ka daryt?

 6. Romas parašė:

  to-Inga: Paskambinti 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *