Atgal
„Tinka visiems“ dažniausiai netinka niekam


Jei domitės reklama internete, social-media galimybėmis, reklama Facebook’e ir panašiais dalykais, turbūt jau perskaitėte ne vieną straipsnį ir galbūt netgi dalyvavote keliuose seminaruose, kuriuose aktyviai savo įmones reklamuojantys konsultantai jums jau spėjo išaiškinti bent kelias „efektyviausias“ marketingo strategijas ir būdus save pateikti. Deja, turiu jus nuvilti.

Unikalios strategijos, kaip sėkmingai „išsireklamuoti“ ir pritraukti tūkstančius gerbėjų Facebook’e, priversti tūkstančius žmonių įsimylėti jūsų prekės ženklą, nėra. Labai tikėtina, kad jūsų verslo sėkmei net nereikia tų tūkstančių gerbėjų.

Kas tinka 15minučių, nebūtinai tiks TV3. Kas tinka ir veikia „Aprangos galerijai“, gali neduoti jokios naudos „Pizza Jazz“.

Kiekvienas atvejis unikalus, kiekvieno prekinio ženklo išskirtinumai – kitokie. Kodėl ši taisyklė turėtų negalioti čia?

Todėl nepasiduokite „evangelistų“ įtikinėjimams, kad jums būtinai reikia surinkti 10000 fanų Facebook’e, ir tada jau viskas bus „super“. Neužsifiksuokite ties beprasmiu skaičių vaikymusi. Greičiausiai viskas ne taip paprasta.

Greičiausiai teks daugiau PASIRUOŠTI. Ir daugiau PAGALVOTI prieš pradedant. Ir galbūt netgi suklysti. Tačiau rezultatas bus daug kartų geresnis, nei aklai kopijuojant kažkieno kito „sėkmės istoriją“.

Vienas dalykas, kurį vis dėlto drįsčiau išskirti, kaip universalų – net nesvarstykit žmonių viliojimo apgaule galimybės (apie kokią apgaulę kalbu, rasite čia).

Tokia strategija – tai tas pats, kaip nuspręsti „daugiausiai uždirbsime parduodami brokuotas prekes už didelę kainą“…

Ilguoju periodu tikrai nusivilsite…

Įrašo “„Tinka visiems“ dažniausiai netinka niekam” komentarų : 1

  1. HackerWP parašė:

    Vis dėlto, manau, kad „content is the king“ taip pat gyvas bendravimas su aktyviais puslapio gerbėjais ar grupės nariais. Jei lankytojų kiekis „nepamanomas“ – reikia pasodinti 2-3-5 žmones atsakinėti ir bendrauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *