Atgal
Statistikos įrankis – karščiausia Lietuvos Facebook naujiena

Socialių tinklų profesionalai iš „Socialaus marketingo“ pristato naują ir itin patogų įrankį Lietuvos Facebook puslapių administratoriams – tai „Socialaus Marketingo Statistika“. Speciali programa leis analizuoti savo Facebook puslapius, priimti teisingus sprendimus bei efektyviau vykdyti veiklą šiame socialiniame tinkle.

„Stebėjome, kokie klausimai dažniausiai kyla Facebook puslapių administratoriams ir kokia informacija juos labiausiai domina konferencijų, susitikimų metu. Taip pat matėme, kokie rodikliai daro realią įtaką Facebook puslapių komunikacijos sėkmei, ir norėjome šiomis žiniomis pasidalinti su visais, taip padėdami komunikaciją Facebook’e padaryti švaresnę ir efektyvesnę. Todėl pradėjome kurti tokį įrankį, kuris palengvins kasdienės puslapių priežiūros stebėjimą ir analizę“, – projektą pristatė „Socialaus marketingo“ kūrybos ir procesų vadovas Aidis Dalikas.

Facebooko siūlomi statistiniai duomenys (Insights) yra pakankamai sudėtingi, o teisingai juos analizuoti, braižyti grafikus ir ieškoti koreliacijų – ilgas ir nuobodus užsiėmimas. „Socialaus Marketingo Statistika“ pateikia atsakymus į esminius klausimus. Visa tai pateikiama paprasta, lengvai suprantama ir patrauklia forma.

„Vartotojų reakcija mus apstulbino. Prie pirmojo lietuviško Facebook puslapių statistikos įrankio jau prijungė per 1000 Facebook puslapių, kurių bendras gerbėjų skaičius viršija 3,5 milijono! Tokio pasisekimo tikrai nesitikėjome“, – džiaugėsi A. Dalikas.

„Socialaus Marketingo Statistika“ – tai jaunas ir sparčiai tobulėjantis įrankis, kol kas esantis „beta“ stadijoje. Joje kūrėjai laukia vartotojų atgalinio ryšio – kokių funkcijų jiems norėtųsi, kas galėtų būti pakoreguota ir t.t. Nuo to priklausys tolimesnių funkcijų diegimas.

Artimiausiu metu taip pat planuojamas ir kitų, kol kas tik vidiniam naudojimui pritaikytų, įrankių pristatymas Facebook puslapių administratoriams: Facebook reklamų kūrimo ir valdymo bei kitų su Facebook puslapiais susijusių funkcijų palengvinimai.

Statistikos įrankį galima išbandyti paspaudus čia.

 

 

Įrašo “Statistikos įrankis – karščiausia Lietuvos Facebook naujiena” komentarų : 1

  1. […] 2 naujos funkcijos Facebook statistikos įrankyje! Posted by Aidis Dalikas On December 3, 2012 In Facebook, Facebook patarimai No comments Akylesni vartotojai jas jau turbūt pastebėjo – šios naujienos jau kuris laikas aktyvuotos mūsų Facebook statistikos įrankyje marketingo specialistams. Tačiau tiems, kurie dar nespėjot su jomis susipažinti ir tiems, kurie nesate tikri, kaip jomis naudotis – trumpas step by step aprašymas. Tiesa, tie, kurie dar nespėjote išbandyti šio įrankio – trumpas jo aprašymas čia. […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *