Atgal
Reklama Facebooke – Fanų Vartų skirtukas.

Kas tai?

Fanų vartai – tai skirtukas, kurį pamato tik apsilankę puslapyje vartotojai. Pavyzdžiui:

Jame prekės ženklai pateikia įdomią, intriguojančią informaciją, kviesdami lankytojus spausti „Patinka“ ir sužinoti daugiau. Tai gali būti ir nuolaidos kuponai („Paspausk patinka ir gauk nuolaidą“), ir konkursai („Spausk patinka, kad galėtum dalyvauti“), ir paprasčiausias prisistatymas („Šis Facebook puslapis – X gerbėjų susibūrimo vieta. Spausk patinka ir tapk mūsų draugu!“).

Čia rasite trumpą aprašymą – pirmiausia, kodėl Facebook skirtukas naudingas jūsų Facebook puslapiui, o po to – ir kaip jį labai paprastai susikurti.

Jūsų Facebook puslapyje kasdien apsilanko nuo kelių iki kelių šimtų lankytojų. Dalis jų užėję neranda priežasties pasilikti – taip, jūsų sienoje yra įrašų, tačiau jei keli paskutiniai įrašai jų nesudomina, jie (labai didelė tikimybė) taip ir išeina iš jūsų puslapio nepaspaudę „Patinka“ jo viršuje. Faceboko puslapio skirtukas padėtų jums sumažinti „pasyvių lankytojų skaičių“ iki artimo nuliui ir drastiškai padidintų lankytojų, kurie apsilankę jūsų puslapyje nusprendžia tapti jo gerbėjais ir gauti tolimesnes jūsų naujienas, skaičių. Tai ypač svarbu, jei savo Facebook puslapiui užsakinėjate reklamą – juk nenorite leisti pinigų veltui?

Kaip susikurti?

Įprastai Facebook puslapio skirtuko sukūrimas – gan sudėtingas procesas. Vaizdą arba tekstą, kurį norite parodyti savo Facebook puslapio lankytojams, turite pirmiausiai „suprogramuoti“, tada patalpinti savo serveryje, sukurti Facebook aplikaciją ir susieti ją su savo Facebook puslapiu. Dažnam Facebook puslapio administratoriui tai – per daug laiko ir resursų atimantis, o kartais ir visai neįmanomas uždavinys. Todėl čia parodysiu, kaip šį procesą galite supaprastinti iki kelių pelės paspaudimų.

1 žingsnis.

Apsilankykite www.reklamafacebooke.lt. Spauskite „Skirtukai“, tada – „Fanų vartai“ ir „Išbandyti“. Iššokusiame lange prisijunkite su savo Facebook paskyra. Tada turėtumėte pamatyti šį langą:

Jame iš sąrašo pasirinkite vieną iš savo administruojamų Facebook puslapių, prie kurio norite pridėti „Fanų vartų“ skirtuką. Po to atsiradusiame sąraše pasirinkite skirtuką, kurį norite pridėti – šiuo atveju tai „Fanų vartai“.

Naujai atsidariusiame lange patvirtinkite, kad tikrai norite prie šio puslapio pridėti skirtuką „Fanų vartai“:

Jei viską padarėte teisingai, savo Facebook puslapyje, po pagrindine nuotrauka turėtumėte rasti naują skirtuką – „Fanų vartai“. Paspaudę jį turėtumėte pamatyti tokį vaizdą:

Kaip matote, kol kas skirtukas – tuščias. Norėdami jame įkelti savo medžiagą, spauskite „Redaguoti puslapį“ viršuje. Pamatysite turinio redagavimo panelę. Turėtumėte nesunkiai ją perprasti, tačiau „jeigu kas“, čia galite atsisiųsti trumpą instrukciją, kaip ja naudotis:

Fanu vartai – valdymo panelė.

Sėkmingo naudojimo!

O šiame tinklaraštyje neužilgo rasite instrukcijas, kaip susikurti video galerijos, produktų sąrašo ir netgi foto konkurso skirtukus. Aišku, galite ir nelaukti, o išbandyti juos patys.

 

Atsakymai į “Reklama Facebooke – Fanų Vartų skirtukas.”: 3

  1. mhm parašė:

    Dėkui, labai naudingas straipsniukas.

  2. piot parašė:

    Nuo keliu metu galima susikurti facebook?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *