Atgal
Pirmasis Facebook puslapių analizės įrankio atnaujinimas!


Kaip ir žadėjom, pildom Facebook puslapių analizės įrankį naujomis funkcijomis.

Nuo šiol skiltyje „Kada geriausia kalbėti?“, prie įsitraukimo indekso rezultatų savaitės dienomis ir valandomis rasite mygtuką „Įrašų dažnis“ – jį paspaudę pamatysite vidutinį įrašų kiekį, kuris buvo išpublikuotas atitinkamu laikotarpiu:

Kodėl tai svarbi ir naudinga funkcija? Todėl, kad, matydami aukščiausią vartotojų įsitraukimą tarkim, sekmadienį, negalite būti tikri, kad ta diena tokia sėkminga atrodo tik todėl, kad sekmadieniais pasirinktu periodu esate parašę tik vieną įrašą – tai iškreipia vidurkį.

Tarkim, toks atvejis:

Iš šio paveikslėlio matome, kad įsitraukimo indeksas praėjusius porą mėnesių mūsų puslapyje buvo didžiausias sekmadieniais. Vos vos atsilieka tik ketvirtadieniai. Tačiau pasirinkę įrašų dažnį, pamatysite šiek tiek kitokį vaizdą:

Kaip matome, kiekvieną darbo dieną buvo publikuojama beveik po du įrašus, o sekmadieniais parašoma vidutiniškai po 0,3… Tai reiškia, kad sekmadieniu pasitikėti taip nereikėtų – žinoma, vartotojų įsitraukimas tą dieną didelis, tačiau jis gali būti ir šiek tiek iškreiptas duomenų trūkumo. Taigi, vertėtų nepamiršti ir antrą vietą „užėmusios“ dienos – ketvirtadienio. Jis laimi prieš kitas savaitės dienas labai objektyvioje kovoje.

Beje, tas pats atnaujinimas įdiegtas ir prie geriausio paros laiko grafiko.

Sėkmės naudojantis mūsų įrankiu. Jei dar jo neišbandėte – nepraleiskit progos prisijungti prie daugiau nei 200 Facebook puslapių administratorių iš visos Lietuvos. Ir bandydami nepamirškit – čia dar tik beta versija, todėl būtų labai džiugu sulaukti iš jūsų pastabų ir pasiūlymų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *