Atgal
Perspėja neapsigauti: plinta siūlymai užsidirbti išnuomojant savo feisbuko paskyrą

Straipsnis, publikuotas M360 puslapyje. Visą straipsnį su Socialaus marketingo kūrybos procesų vadovo Aidžio Daliko komentaru galite rasti čia. 

Savo pavadinimo neišduodanti skaitmeninio marketingo agentūra siūlo užsidirbti papildomai, jei vartotojas išnuomos savo „Facebook“ paskyrą. Tačiau ekspertai perspėja nesusigundyti šiais pasiūlymais, nes galite prarasti ne tik socialinio tinklo paskyras: apgavikai taip pat gali pasinaudoti jūsų asmeniniais duomenimis ir galite prarasti pinigus. Interneto puslapyje skelbiama, kad asmenys, užsiregistravę ir pateikę reikiamus duomenis, per 48 valandas gaus žinią iš agentūros klientų vadybininko. Pinigus žadama persiųsti tik tada, kai anketa bus patikrinta.

Paskyroms keliami reikalavimai: turi galioti ilgiau nei metus, taip pat reikalingi el. paštas ir telefono numeris, neužblokuota skelbimų tvarkyklė. Be to, socialinis tinklas privalo būti naudojamas ir telefone, ir kompiuteryje. Per metus žadama sumokėti 150 eurų, tačiau yra papildomų sąlygų, kaip, anot kūrėjų, galima padidinti pinigų sumą. Patį procesą agentūra prilygina buto nuomai ir žada, kad slaptažodis pakeistas nebus, taip pat vartotojo nepasieks ir nepageidaujami laiškai.

Skaityti toliau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *