Atgal
NOTES skilties naujienos!

Mažai verslo puslapiuose naudota arba visiškai nenaudota NOTES skiltis kyla iš pelenų! Jei anksčiau dažniausiai ją naudodavom konkursų sąlygoms bei taisyklėms aprašyti, dabar turime galimybę kurti ilgesnio tipo įrašus su gražiai atrodančiu tekstu bei vizualizacijomis. Puikiai tiks gražiausioms jūsų prekės ženklo istorijoms pasakoti. O apie tokias jau verta pagalvoti žengiant į 2016 metus.

KAS NAUJO? 

Iš esmės viskas. Iš pamatų pasikeitė NOTES išvaizda:

Notes

 

Atsirado galimybė įterpti geriausiai jūsų tekstą atspindintį COVER paveikslėlį, tekstui suteikti atskirą formatavimą, įterpti nuorodą ar citatą:

Tai gali tapti gan paprastu, bet žaviai atrodančiu LANDING PAGE’u, į kurį nukreipinėsite žmones iš savo internetinių puslapių ar reklamų. Nebereikės srauto tiesiog atvesti į jūsų verslo profilį ir tikėtis, kad jie ras informaciją, kurią norėjote pateikti.

Beje, skiltis gražiai atsivaizduoja tiek mobiliuosiuose įrenginiuose tiek bendrame NOTES sraute:
Screen Shot 2015-12-29 at 17.04.13

 

Kam įdomu, kas buvo prieš tai:

Old

 

KODĖL NAUDOTI NOTES?

Pabaigai, pasikartokim, kad kuriant bet kokį turinį ar tai būtų video įrašas, foto įrašas, paprastas įrašas ar atsinaujinusi NOTES skiltis – kurkite jį tokį, kad vartotojui duotumėt pridėtinės vertės ir tai nebūtų dar vienas „Akcija. Šiandien. Pirk. Dabar“ įrašas.

Atsinaujinusią skiltį galima naudot dalinantis:

  • savo bendruomenės – profilio bendravimo taisyklėmis;
  • Receptais;
  • Fanų istorijomis;
  • Tekstais, kurie įkvėps;
  • Ir dar daug kitų sričių, kurios apima jūsų verslą ir yra įdomios jūsų vartotojams!

Jei profiliuose nematote tokios skilties – spauskite čia – ir rasite paaiškinimą, kaip ją susirasti.

Na, o jei nenorite praleisti visų įdomiausių Socialaus marketingo įrašų ir naujienų – nepamirškite tapti mūsų gerbėjais Facebook’e  ir spausti „Follow“ po šiuo straipsniu – taip mano viešus įrašus pamatysite pirmieji. Iki greito pasimatymo!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *