Atgal
Nepamirškit Instagram!

Prieš kelias dienas Instagram džiugiai pranešė, kad šioje platformoje jau yra daugiau nei 25mln verslo puslapių. Augimas neįtikėtinas – liepą jų buvo tik 15mln. Daugiau informacijos ir kelios naudingos įžvalgos – Instagram for Business puslapyje.

Tai – puikios naujienos Instagram’ui, tačiau koks skirtumas jums? Labai paprastai žiūrint – kuo greičiau auga šis skaičius, tuo didesnė tikimybė, kad jūsų konkurentai jau ten. Kuo daugiau jūsų konkurentų Instagram’e – tuo didesnė tikimybė, kad kažkas iš jų jau pradėjo rimčiau žiūrėti į šį tinklą ir išnaudoti jo galimybes pasiekdami jūsų klientus. Kuo tokių konkurentų daugiau, tuo bus sunkiau jums. Taigi – nesnauskit ir kitais metais šio socialinio tinklo nepamirškit – kai kurioms auditorijoms jis netgi efektyvesnis nei Facebook’as. Aišku, jei teisingai jį panaudojame.

Žemiau pasidalinsiu keletu senesnių mūsų straipsniu apie Instagram vartotojus Lietuvoje. Taip pat prisegsiu ir Simonos paruošta mini Instagram apžvalgą – tikiuosi, bus naudinga.

O prieš tai – vienas labai svarbus pastebėjimas iš Instagram pranešimo, į kurį siūlau labai atkreipti dėmesį: Du trečdaliai žmonių, apsliankiusių verslų Instagram profiliuose, NĖRA tų profilių sekėjai. Kitaip tariant – žmonės labiau linkę atrasti gražų, įdomų ir naudingą turinį naudodamiesi #hashtag’ais, Instagram’o “Discover” funkcija ir, žinoma, pamatę to turinio reklamą savo Istorijose arba Sraute.

Tai labai svarbu kuriant savo veiksmų planą ateinantiems metams. Jeigu pagrindinis KPI (ar netgi vienas iš daugelio KPI) bus sekėjų skaičius – greičiausiai jo nepasieksite. Tikiuosi, nesusigundysit tuštybės rodikliais ir seksite tai, kas iš tiesų kuria vertę jūsų verslui.

Ir nuorodos, kurias žadėjau:

Simonos nuostabi prezentacija apie Instagram tendencijas ir svarbiausią statistiką.

Apie Instagram Stories funkciją:

Taip pat, kalbant apie Instagram, tikrai verta nepamiršti ir Influencerių su visais jų privalumais ir trūkumais.

Ieškodami influencerių, pasinaudokit protingesniais įrankiais: find instagram influencers

Sėkmės planuojant 2018-uosius! Jeigu reikės pagalbos – visada galite susisiekti su mumis čia, parašyti Messenger žinutę tiesiog iš šio puslapio apatinio dešinio kampo, arba tiesiog sekti mano įrašus čia, o Socialų Marketingą štai čia – tikrai rasit dar daugiau naudingos info.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *