Atgal
Nauji įrankiai – patogesnei reklamai Facebook

Efektyvi reklama Facebook ką tik pasidarė daug lengvesnė! Kol mes LOGIN’omės, Facebook pristatė keletą naujų funkcijų, kurios, bent jau mūsų nuomone, buvo labai reikalingos. Trumpai apie jas:

 

1. Facebook puslapio įrašų planavimo įrankis.

Ilgai lauktas ir tikrai puslapių administratoriams reikalingas įrankis. Juk kartais tiesiog nepavyksta prie Facebook prisėsti ketvirtadienį 16:00, nors ir žinai, kad tavo įrašai tuo metu susilaukia geriausios vartotojų reakcijos. Tokiais atvejais iki šiol tekdavo naudotis trečiųjų šalių įrankiais, kurie turėjo savo pliusų ir minusų (tokių kaip kaina), tačiau no more! Nuo šiol, norėdami suplanuoti įrašą pačiam tinkamiausiam laikui, galėsite padaryti tai labai paprastai.

 • pradėdami rašyti naują įrašą pasirinkite laikroduką apatiniame kairiame naujo įrašo laukelio kampe

 • pasirinkite metus, mėnesį, dieną ir laiką, kada norite, kad įrašas būtų paskelbtas:

Ir viskas! Jūsų įrašas – paruoštas. Peržiūrėti suplanuotus įrašus galite paspaudę mygtuką „Activity log“ savo Facebook puslapio administratoriaus panelėje:

Tikrai gera nauja Facebook funkcija, tikimės, padėsianti puslapių administratoriams, turintiems daug įvairios informacijos ir juokingų kačių vaizdelių „nesproginėti“ įrašų pliūpsniais, o protingai paskirstyti juos skirtingiems periodams. Galbūt tai paskatins ir šiek tiek atsakingesnį požiūrį į Facebook statistiką – padės stebėti, kada įrašai būna efektyviausi ir bandyti įvairius variantus.

 

2) Facebook puslapio administratorių rolės

Nuo šiol Facebook puslapio administratorus galėsite suskirstyti į roles – kad landus įmonės akcininkas negalėtų atsakinėti į klientų komentarus įmonės vardu, reklamėlių kūrėjas nerašinėtų fanams žinučių, ir t.t. Administratoriai galės būti suskirstyti į šias roles (galių didėjimo tvarka, t.y. – kiekvienas žemiau esantis turi aukščiau paminėto galias, + papildomą):

Analitikas (Insigths Analyst) – negali nieko daryti, tik peržiūrėti puslapio Insights

Reklamščikas (Advertiser) – gali kurti ir redaguoti reklamas (+analitiko galios)

Moderatorius – be aukščiau paminėtųjų, gali dar ir žinutes puslapio vardu atrašinėti bei atsakinėti į komentarus

Turinio kūrėjas (Content Creator)– gali dar ir kurti naujus skirtukus. Taip pat rašo įrašus puslapio vardu

ir Vadovas (taip, Manager reiškia vadovas) – gali viską, ką ir aukščiau paminėtieji, o taip pat – skirsto administratorių roles.

O kad būtų DAR AIŠKIAU – štai lentelė. Angliška.

 

Administratorių roles galite pakeisti ten pat, kur anksčiau buvo galima pridėti naujus Facebook puslapio admin’us – skyrelyje Edit paspaudę Admin Roles (anksčiau buvo Manage Admins) ir po konkretaus administratoriaus vardu pasirinkę atitinkamą jam priskirtą funkciją:

Tiek gerų naujienų apie Facebook reklamą šiandien. Kaip galvojat, ar jums pravers šios naujos Facebook funkcijos?

 

Atsakymai į “Nauji įrankiai – patogesnei reklamai Facebook”: 7

 1. Giedre parašė:

  Good one!

 2. man neišeina padaryti admin 🙁

  • Aidis Dalikas parašė:

   Labas. Kad vartotoją padaryti admin’u, jis turi būti palaikinęs tą puslapį, kurio adminu jį padaryti norit. Ir/arba būti jūsų fb draugas. Geriausia – ir tas, ir tas:)

 3. Nijole parašė:

  Esu pati sukurusi imones puslapi, bet mano partneris dėl piktų paskatu is manager mane padare advertiser. Ar imanoma tai kur nors apskusti ar susigrazinti manager statusa. Puslapis yra pavadintas imonės pavadinimu, o as turiu imonės dalininko dokumentus. Apskritai kaip susigrazinti puslapi kuri pati sukuriau, nes dabar nieko negaliu daryti

  • aidis parašė:

   Laba diena Nijole,

   Tokie atvejai pastaruoju metu tampa vis dažnesni – turbūt vienintelis tikrai efektyvus patarimas būtų kreiptis į policiją, skyrių, kuris užsiima elektroniniais nusikaltimais, ir rašyti pareiškimą apie jūsų įmonei priklausančio turto užvaldymą. Dabar tai yra prilyginama www puslapio pasisavinimui ir gan greitai išsprendžiama. Patys tokios problemos neturėjome, tai labai tikslios info suteikti negalime, bet kiek teko girdėti pasakojimų apie panašius atvejus, viskas gan produktyviai išsispręsdavo.

 4. Zydrune parašė:

  Laba diena, kaip galima butu pakeisti administratoriu?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *