Atgal
Nauja porcija: Kanų apdovanojimai įgauna pagreitį (daug video)

Geriausių kūrybinių sprendimų apdovanojimų ceremonijos Kanų liūtuose įsibėgėja. Išskirtinių, įsimintinų ir vertingų kampanijų skaičius nuolat auga, o vieno aiškaus favorito, kuris laimėtų daugybėje kategorijų kol kas nėra. Todėl apdovanojimai yra išskirtinai įdomūs.

Šiame blogo įraše papasakosiu apie labiausiai patikusius „Direct” ir „Mobile” kategorijų sprendimus.

Nazis against Nazis

Šią kampaniją auditorija palydėjo garsiomis ovacijomis ir palaikymo šūksniais. Dar prieš Kanų liūtus šiam vokiečių sprendimui buvo prognozuojamas aukštas įvertinimas, todėl nė kiek nekeista, kad kūrėjai apdovanoti pirmuoju auksu.

The interactive form

Stebėdamas prancūzų „Canal+“ kampaniją pagavau save, kad beveik visą laiką šypsojaus. Koks paprastas, bet įtraukiantis sprendimas. Internete reikia pildyti daugybę registracijos formų ir kodėl niekas iki šiol nebuvo sugalvojęs padaryti kažką linksmesnio.

#handsoff

„Sex sells, but sex is hard to sell“! Kai buvo pristatyta ši kampanija, žmonės pradėjo juoktis tik po kelių sekundžių. Kai pasižiūrėsite video ir suprasite jos idėją, manau, reakcija bus lygiai tokia pati! Neabejoju, kad norėsite pasižiūrėti, kaip veikia projektas, o tai galite padaryti ČIA.

Joe boxer inactivity tracker

Norint išsiskirti, kai visi keliauja pasroviui, reikia rasti sprendimą, kuris atrodys kardinaliai kitaip. „Joe boxer” pižamos pristatė mobilų sprendimą, kuris matuoja mūsų neaktyvumą ir, pavyzdžiui, jeigu padarai per daug žingsnių per dieną, aplikacija informuoja, kad šios dienos limitas jau pasiektas!

Joe Boxer Inactivity Tracker from Thiago Cruz on Vimeo.

Bosse’s milk

Buvau įsitikinęs, kad ši kampanija susilauks aukštų įvertinimų. Apie ją net nėra, ką rašyti, reikia tiesiog pažiūrėti.

#likeagirl

„Procter & Gamble” nudžiugins emocingų, stiprių ir prasmingų kampanijų mėgėjus. Prekės ženklo „Always” sprendimas, kuris bando išsiaiškinti, ką reiškia posakis „daryti, kaip mergaitė”. Ką apie tai mano suaugę ir kaip reaguoja mergaitės?

Blind trip Equador

Kampanija, kurią su didžiausiu malonumu pakartočiau Lietuvoje. Įsivaizduojate, kas būtų, jeigu daug keliaujančius žmones šiek tiek apgautų ir vietoje to, kad išskraidintų į kitą šalį, iš tikrųjų, jie keliautų po nematytas Lietuvos vietas?

The freshest orange juice brand

Daugelis mėgsta natūralias apelsinų sultis. Ir kiekvienas iš mūsų nori, kad jos būtų maksimaliai šviežios. Kaip įtikinti žmogų, jog buteliuke esančios sultys buvo ką tik išspaustos?

Intermarché : Le Jus le plus fraîs from Ultrabrain (Braintosaure) on Vimeo.

Grand prix apdovanojimas: Interception

Antroji „Volvo” kampanija, gaunanti svarbiausią visos kategorijos apdovanojimą. Švedai rado būdą, kaip pritraukti potencialių pirkėjų dėmesį ir užgožti konkurentų reklamas. Kaip viskas vyko, žiūrėkite video.

Toliau apžvelgsiu kelias „Mobile” kategorijos kampanijas, kurios pasirodė vertos dėmesio.

Clever buoy

Vertingas australų darbas, kuris jau dabar apsaugo žmones ir gelbėja jų gyvybes. Mačiau šią kampaniją dar prieš Kanų liūtus ir neabejojau, kad sprendimas susilauks dėmesio.

Makeup genius

Šis sprendimas buvo kurtas 18 mėnesių. Net neabejoju, kad prie projekto dirbo daugybė žmonių, nes pavyko sukurti pirmąją pasaulyje virtualią makiažo aplikaciją, kurioje pagal savo veidą galima nesunkiai pritaikyti tinkamus produktus, spalvas ir pan.

Grand prix apdovanojimas: Cardboard Google

„Google“ pristatė papildytos realybės sprendimą. Mačiau šią dėžutę Kanuose, reikės nukeliauti ir pabandyti, kaip ji veikia. O kol kas galime susipažinti, kaip atrodo ateities „dėžutės”, kurias greičiausiai visi bent jau išbandysime.

• • • • •

Pirmą dalį apie geriausias Kanų liūtų reklamas galite paskaityti ČIA.

Trečią dalį apie geriausias Kanų liūtų reklamas galite paskaityti ČIA.

Dalinkitės šiuo įrašu, reikškite savo nuomones! Sekite mūsų blogą, mūsų Facebook puslapį bei mus asmeniškai (Arijus Žakas ir Aidis Dalikas) ir gausite daugybę vertingo turinio iš 2015-ų metų Kanų liūtų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *