Atgal
Nauja Facebook reklamos rūšis

 

Dar viena naujiena Facebook reklamose – Multi Product ads.  Tai – reklama, kurioje vietoj vieno vizualo ir nuorodos, vedančios į jūsų puslapį, galima įdėti tris atskirus vizualus su trumpais aprašymais, kiekvienam jų priskiriant atskirą nuorodą. Ši reklamos forma vartotojų naujienų srautuose atrodo štai taip:

nauja reklama facebooke multi product posts

Kuo ypatinga Multi Product Facebook reklama?

Visų pirma – tuo, kad tai – neįprastas vaizdas Facebook vartotojams. Tokio tipo įrašų daugelis dar nėra matę, todėl „šviežumo efektas“ padeda atkreipti dėmesį ir pritraukti daugiau paspaudimų.

Funkciškai ši reklamos forma patogi ir naudinga tuo, kad išryškina produktus ir leidžia vartotojui eiti tiesiai į vieno iš jų puslapį. Tai labai patogu naudojant šią reklamos formą kartu su Website Custom Audiences ir rodant žmonėms, apsilankiusiems jūsų puslapyje, produktus iš kategorijų, kurias jie peržiūrinėjo.

Na, o mobilioje versijoje ji ir atrodo labai gražiai, ir „swipe’inasi“ labai intuityviai – kaip nuotraukų albumas 🙂 Taip ir norisi paspausti:

multi product post reklamos facebooke

 

Mums ši reklama taip patinka ne tik dėl to, kad atrodo gražiai ir išsiskiria, bet ir dėl to, kad kai kuriose kampanijose šio tipo reklamėlės generuoja net iki 5 kartų daugiau paspaudimų, nei įprastinės. Tai reiškia 5 kartus daugiau naudos mūsų klientams už tuos pačius pinigus!

Jeigu norite išbandyti šią reklamos rūšį, teks kreiptis į vienus iš „Facebook Ads API access“ (priėjimą prie Facebook reklamų aplikacijų programavimo sąsajos, jeigu lietuviškai) turinčių Facebook partnerių – įmonių, kuriančių programinius sprendimus Facebook reklamos pirkimui (sutapimas – tokios agentūros blog’ą dabar kaip tik skaitote 🙂 ) Per Facebook Ads Manager ar Power Editor tokios reklamos susikurti, deja, nėra galimybės, bet su laiku ji turėtų atsirasti. Na, o jei norite šia galimybe pasinaudoti jau dabar – mes visada jūsų paslaugoms. 

O norintiems daugiau sužinoti apie Facebook reklamą ir tai, kaip ją galite patys geriausiai išnaudoti savo verslo naudai – pasiūlymas, kurio negalite atsisakyti. 

Atsakymai į “Nauja Facebook reklamos rūšis”: 3

  1. Vaidas parašė:

    O kodėl pasiūlymo, kurio negalima atsisakyti, negalima net peržiūrėti?

    http://facebookmarketingas.lt/ – Forbidden. You don’t have permission to access / on this server.

  2. […] su klientais ir, aišku, savo Facebook mokymų metu, dažnai diskutuojame apie tai, kuri Facebook reklamos forma veiksmingesnė. Kurią reklamėlę verta palikti ir rodyti toliau, o kuriai laikas užleisti vietą kitoms. […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *