Atgal
„Like and share“ konkursų pabaiga? Facebook algoritmo atnaujinimai

Pagaliau Facebook’as ėmėsi iš peties tvarkyti prekės ženklų komunikaciją ne tik patarimais, kaip pasiekti geresnių rezultatų, bet ir aiškiomis sankcijomis tiems, kurie tų patarimų piktybiškai nesilaiko. Nuo gruodžio 18 dienos pradėjo veikti algoritmo papildymai, kurie identifikuos „Engagement Bait’inius“ (dirbtinai skatinančius įsitraukimą) įrašus ir drastiškai mažins tokių įrašų organinį pasiekiamumą.

Tai reiškia, kad darydami dar vieną Like and Share konkursą ilgainiui pradėsite sulaukti dar mažesnių rezultatų. Kiekvienas like’as padės jums pasiekti dar mažiau žmonių, ir jei anksčiau tokio įrašo beprasmybę dar pateisindavot sakydami „taigi daug žmonių pamatė“, tai dabar tokių pasiteisinimų galės būti dar mažiau – net ir virusinis pasiekiamumas, kurį anksčiau generuodavo visi tiek Like’ai ir pasidalinimai, labai stipriai sumažės.

Puslapiai, kurie tuo nepiktnaudžiaudavo, pasiekiamumo kritimą matys tik prie tokio tipo įrašų. Tuo tarpu tie, kurie tokiais įrašais maitina savo gerbėjus jau seniai, gali pamatyti drastišką viso jų puslapio kuriamo turinio pasiekiamumo sumažėjimą.

Taigi, geriau skirkit savo laiką ir energiją kokybiškai komunikacijai – žaisti žaidimus su Facebook’o funkcijomis bandant jas išnaudoti ne pagal pasikirtį dabar bus dar sunkiau.

Apie tai, kodėl Facebook’o konkursai nėra pati geriausia komunikacijos forma jau senokai rašė ir Arijus – tikrai rekomenduoju paskaityti.

Sėkmės! Jeigu reikės pagalbos – visada galite susisiekti su mumis čia, parašyti Messenger žinutę tiesiog iš šio puslapio apatinio dešinio kampo, arba tiesiog sekti mano įrašus čia, o Socialų Marketingą štai čia – tikrai rasit dar daugiau naudingos info.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *