Atgal
Lietuviškus Facebook puslapius analizuos pasaulinis statistinis įrankis

Prieš savaitę į Lietuvą įžengė pasaulyje sparčiai populiarėjantis Facebook‘o statistikos įrankis „Socialnumbers“, kuris analizuoja oficialių verslo puslapių dydį, jų augimo tempus, kokybę bei gerbėjų įsitraukimą.

Anot „Socialnumbers“, šiuo metu didžiausias Lietuvos oficialus verslo puslapis – radijo stoties M-1 Facebook‘o puslapis, vienijantis per 220 tūkstančių gerbėjų. Antroje vietoje su 186 tūkstančiai gerbėjų rikiuojasi „Čili“ verslo puslapis, o trečioje pozicijoje – ZIP FM radijo stoties pamėgtieji „Radistai“ (157 tūkst. fanų).

Geriausiai savo gerbėjus įtraukiantis Lietuvos Facebook puslapis – Demotyvacija.lt, kuris sugeba per savaitę sulaukti per 30 tūkstančių savo gerbėjų reakcijų. Nuo jo nelabai stipriai atsilieka „Bilietų pasaulis“ bei „Krepšinio širdis“.

Facebook – tai populiariausias socialinis tinklas mūsų šalyje. Lietuvių skaičius Facebook‘e vis dar auga ir jau perkopė 50 procentų interneto vartotojų ribą bei sudaro per 1,062 milijono vartotojų.

Kroatijoje sukurtas Facebook statistikos įrankis „Socialnumbers“ Lietuvoje bendradarbiauja su socialinių tinklų specialistų įmone „Socialus marketingas“, kuri rūpinsis duomenų bazės kokybe bei nuolatine jos priežiūra.

„Norime, kad „Socialnumbers“ taptų pasauliniu Facebook statistikos tinklapių lyderiu ir žinodami partnerių planus, tikime šiuo projektu. Išsiskirsime tuo, jog kiekvienas duomenų bazėje atsirandantis Facebook puslapis bus apdorojamas individualiai. Tai reiškia, jog leisime stebėti tik oficialių verslo puslapių statistiką, o ne visus neaišku kuo užsiimančius, tačiau begalę fanų turinčius puslapėlius“, – naujieną pristatė „Socialaus marketingo“ direktorius Arijus Žakas.

Facebook verslo puslapių administratoriai gali patys įvesti savo puslapių duomenis į „Socialnumbers“ duomenų bazę. Sulaukę patvirtinimo jie galės stebėti, kaip sekasi jų valdomiems puslapiams, palyginti savo situaciją su konkurentais bei ieškoti būdų, kaip padidinti efektyvumą. Bene įdomiausia „Socialnumbers“ funkcija – nagrinėjant praėjusį periodą pateikti fanų augimo tempų prognozę.

Norėdami įtraukti savo administruojamą puslapį į „Socialnumbers“ duomenų bazę, spauskite čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *