Atgal
Legalios ir nemokamos nuotraukos jūsų Facebook komunikacijai

 

Nemokamos nuotraukos Facebook komunikacijai

Kiekvienas Facebook puslapio administratorius susiduria su labai rimta problema – kaip rasti įdomių, gražių ir įtraukiančių nuotraukų savo įrašų iliustravimui. Vieni naudojasi Google paieška ir rizikuoja vieną dieną „prisiieškoti“, kiti perka brangias duomenų bazes. Tarp tokių ir mes – negalime rizikuoti klientų ir savo piniginėmis. Tačiau kartais ir pačiose didžiausiose duomenų bazėse nerandi to, ko reikia, o ir susimokėti už nuotraukas ne kiekvienas smulkus verslas gali (ar nori, ypač tik pradėjus darbą su savo Facebook puslapiu – daug geriau tuos kelis šimtus skirti Facebook reklamai, suburti pradinę gerbėjų bazę). Todėl čia pateikiam kelias nemokamų fotografijų duomenų bazes, kuriose galėsite rasti tą vienintelę jūsų įrašą geriausiai iliustruojančią šuniuko nuotrauką:

http://nos.twnsnd.co/

http://picjumbo.com/

http://www.gratisography.com/

http://getrefe.tumblr.com/

http://splitshire.com/

Dar vienas sąrašas su daugybe nemokamų nuotraukų šaltinių:

http://designschool.canva.com/blog/free-stock-photos/

Gero naudojimosi, o jei žinote dar kokių nors įdomių šaltinių – pasidalinkite komentaruose:

Atsakymų į “Legalios ir nemokamos nuotraukos jūsų Facebook komunikacijai”: 10

 1. Martyna parašė:

  Dar vienas puslapis, tiesa ne visi paveiksliukai nemokami, bet pasirinkus „Lizenzfrei“ galima neblogu variantu rasti:
  http://www.gettyimages.de/

 2. Iev a parašė:

  sxc.hu – irgi yra nemokamų nuotraukų. Yra ir mokamų, bet pilnai užtenka ir nemokamų. Per dieną galima parsisiųsti iki 200 nuotraukų!

 3. Marius parašė:

  Martyna, ar tikrai ten yra nemokamų paveiksliukų..? Can’t find.. :/

 4. Natalija parašė:

  Ačiū už nuorodas. Nuotraukų galima žvejoti ir Flickr.com, tik reikia Only search within Creative Commons-licensed content. Ir mandagumas bei licencijos taisyklės reikalauja, kad apie panaudotą nuotrauką būtų pranešta autoriui (komentaruose po nuotrauka), o prie nuotraukos būtų paminėta, iš kur ji gauta.

 5. Živilė parašė:

  Labai naudingas įrašas, dėkui už informaciją ir nemokamų nuotraukų šaltinius!

 6. Monika parašė:

  http://www.morguefile.com/archive čia gausus nuotraukų pasirinkimas, tačiau ne visos jos estetiškos, kartais labai mėgėjiškos, bet turint kantrybės, galima rasti ir ,,perliukų“.

 7. […] Kitas Facebook žingsnis – identifikuoti populiarų turinį, kuriuo puslapiai dažnai piktnaudžiauja norėdami sulaukti daugiau vartotojų dėmesio ir jo neskleisti taip plačiai. Tai reiškia, kad Garfildo nuotraukėlės su užrašais “pagaliau penktadienis” nuo šiol nebepasieks tiek pat vartotojų, kaip anksčiau – teks pagalvoti apie kažką originalesnio, o Google image search bus nebe toks geras pagalbininkas, sprendžiant “ką čia papostinti šiandien”. Labai gerai – paieškokit ko nors originalesnio.  […]

 8. Jurate parašė:

  Sveiki,
  Gan neblogų variantų galima rasti nemokamų nuotraukų svetainėje http://publicdomainpictures.net/. Kartais ir savo įkeliu.

 9. Tomas parašė:

  1000+ medžių nuotraukų mano galerijoje. Creative Commons Autorystė (svetainės pavadinimas). Registracija nereikalinga. Dauguma nuotraukų siekia 2000 px 300 dpi. http://www.sodininkas.com/galerija/

  Nesusijusias nuotraukas keliu ir naudoju kitų įkeltas nuotraukas iš http://www.stockvault.net/ ir http://freerangestock.com/ . Freerangestock nuotraukas ir iliustracijas berods galima naudoti ir komerciniais tikslais (patikrinkite licencijas prieš naudodami)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *