Atgal
Labai didelis pasikeitimas Facebook video reklamoje

Kaip rašiau vakar savo įraše – to reikėjo laukti.

Apie tai kalbėjome jau senokai, ir turbūt, tai buvo neišvengiama.

Kaip vartotojas, esu šiek tiek nusivylęs. Bet kaip žmogus, suprantantis, kad geras, įdomus turinys kainuoja, o reklama – kol kas vienas iš labai nedaugelio būdų už jį susimokėti – žinau, kad tai turėjo įvykti.

Reklamos intarpai video įrašuose – jau beveik čia 🙂

Nuo šiol originalaus turinio kūrėjai galės pasirinkti galimybę į savo video medžiagą įterpti 15s trukmės video reklamą. Ji galės būti įterpiama ne anksčiau nei po 20s video žiūrėjimo. Ir, jeigu mano informacija teisinga, video, kuriame galės būti rodoma reklama, turės būti ne trumpesnis nei 90s. Pelną už reklamos parodymus tuose įrašuose Facebook’as dalinsis su jų kūrėjais. Vėlgi, duomenys ne iki galo tikslūs, bet panašu, kad modelis bus labai panašus į YouTube.

Cituojant Facebook’ą: „As a part of our video-first strategy for consumers, we’re building products and tools to create immersive and engaging experiences for people. We know that great content is a critical part of these experiences, and to get great content we need to help creators build and sustain their businesses on Facebook.“

Vienas nuogąstavimas – ar žmonės tikrai kentės 15 sekundžių reklamos, kad galėtų toliau žiūrėti video. Į tai Facebook’as turi kelis argumentus:

a) po 20 sekundžių įrašo žiūrėjimo, vartotojas jau bus investavęs pakankamai savo laiko, kad nenorėtų nutraukti žiūrėjimo ir palauktų, kol baigsis reklama

b) tai labai priklausys nuo video turinio kūrėjų – norėdami užsidirbti iš reklamos parodymų, jie turės kurti tokį turinį, kuris sudomintų ir įtrauktų žmones per pirmąsias 20 sekundžių taip, kad jie išlauktų iki reklamos pabaigos.

Tuo tarpu reklamdaviai, t.y., didžioji dalis skaitančių šį įrašą, turės galimybę pasirinkti In-Stream kaip dar vieną iš galimų reklamos rodymo kanalų (tarp NewsFeed, Instagram, dešinės pusės ir t.t.).

in-stream-reklama-facebook

Šis pasirinkimas bus galimas tik Video Views tikslui (dar viena priežastis ne tiesiog Boost’inti video įrašus, bet kurti reklamą šiek tiek „ilgesniuoju keliu“

Sėkmės išbandant šią funkciją. Pasidalinkit įspūdžiais, kai pamatysit pirmąsias reklamas video įrašuose 😉  Ir aišku, nepamirškit sekti Socialaus marketingo Facebook’o, Instagram’oLinkedIn’o ir, jeigu patinku, mano asmeninio profilio – taip nepraleisit nei vieno mūsų įrašo.

 

 

Įrašo “Labai didelis pasikeitimas Facebook video reklamoje” komentarų : 1

  1. Lina parašė:

    Naudingas video, dėkui!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *