Atgal
Kaip susikurti Google+ puslapį savo prekiniam ženklui?

Google+ puslapiai verslui jau startavo. Juos, kaip ir patį Google+, supa daugybė prieštaringų nuomonių – vieni sako, kad tai ne tik lygiavertis, bet ir daug pranašesnis konkurentas Facebook’ui, kiti tuo tarpu žiūri į šį naują socialinį tinklą skeptiškai ir pranašaują jam nugrimzdimą į užmarštį. O mes nenorim spekuliuoti, todėl vadovaujamės taisykle „tu turi būti ten, kur tavo klientai“. Ir kadangi lietuvių Google+ tinkle daugėja, rekomenduojam ir jums patyrinėti šį naują socialinį tinklą.

Taigi, kaip susikurti Google+ puslapį savo prekiniam ženklui?

Pirmiausia, žinoma, turėtumėte susikurti savo asmeninį profilį. Tai padaryti nesunku – reikia tik turėti Google paskyrą (jei naudojatės Gmail ar vienu iš daugybės kitų Google produktų, ją jau turite) ir prisiregistruoti čia. Prisiregistravę jau galite pradėti kurti savo įmonės/prekinio ženklo puslapį.

1 žingsnis.

Eikite čia ir pasirinkite „Create your Google+ Page“.

2 žingsnis.

Pasirinkite kategoriją. Kaip ir Facebook puslapiuose, galite rinktis iš kelių kategorijų – vietinis verslas, prekinis ženklas, institucija/organizacija, menas/pramogos/sportas ir „kita“.

3 žingsnis.

Pasirinkus kategoriją, galėsite įrašyti būsimojo savo Google+ puslapio pavadinimą, www adresą ir pasirinkti sub-kategoriją, kuri tiksliausiai apibūdina jūsų verslą. Taip pat šiame žingsnyje galite pasirinkti amžiaus apribojimus – jei, tarkime, kuriate puslapį alkoholiniam gėrimui, ir nenorite, kad jį „sektų“ nepilnamečiai.

4 žingsnis.

Čia galite įrašyti trumpą savo įmonės ar prekinio ženklo apibūdinimą ne daugiau 10 žodžių. Tai padarę, įkelkite nuotrauką (logotipą).

5 žingsnis

Puslapis sukurtas! Dabar galite pasidalinti nuoroda į savo puslapį su savo Google+ profilio „ratuose“ esančiais žmonėmis.

6 žingsnis.

Pasidalinus nuoroda su savo draugais, esate nukreipiami į įžanginį savo Google+ puslapio langą – čia galite susikurti „ikonėlę“ savo įprastiniam www, gauti nuorodą į savo Google+ puslapį arba tiesiog pradėti dalintis su būsimaisiais savo prekinio ženklo Google+ draugais.

Sėkmės kuriant savo pirmąjį Google+ puslapį! Nepamirškit sugrįžti – neužilgo čia rasite ir daugiau patarimų ir sužinosite apie naujas jų funkcijas.

Atsakymai į “Kaip susikurti Google+ puslapį savo prekiniam ženklui?”: 2

  1. Judita Jensen parašė:

    Klausimas, ar verta investuoti laiką profilių kūrimui Google+. Šitas socialinis tinklas kelia daug abejonių dėl savo potencialo prigyi socialinių tinklų rinkoj. Jau tendencingai Google patiria nesėkmes soc. tinklų fronte. Šitas nebus išimtis.
    Net užsienio stambios kompanijos į Google+ nepritraukia pakankamai žmonių, tai apie Lietuvą nėra ką ir kalbėti. Kol nepersirgsime Facebooku, jokie kiti mums neprilips, o FB gerai sirgti dar tik pradedame.

  2. […] O jei norite sukurti Google+ puslapį savo įmonei – čia trumpas aprašymas, kaip tai padaryti. […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *