Atgal
Kaip pridėti vertinimų skiltį savo Facebook puslapyje?

Vakar perskaičiau Gretos klausimą mūsų įrašo apie Facebook statistikos įrankį puslapių administratoriams komentaruose ir pagalvojau, kad atsakymui į jį verta skirti atskirą blog’o įrašą. Klausimas pakankamai dažnas ir aktualus:

Kodėl vienus facebook puslapius galima vertinti, o kitų ne? Kaip padaryti, kad puslapiį galėtų įvertinti žvaigždutėmis?

o atsakymas – labai paprastas:

Facebook puslapiuose įvertinimų skiltis atsiranda priklausomai nuo to, kokią kategoriją pasirinkote kurdami puslapį, arba tuomet, kai redagavote jo nustatymus. Puslapio kategorija, turinti galimybę rodyti vartotojų įvertinimus – „Local Business“, jeigu šios kategorijos puslapiui yra įvestas adresas.

Kaip tai padaryti/pakeisti?

Pirmiausia, spauskite „About“ skiltį po savo puslapio Cover picture (Viršelio nuotrauka):

Kaip prideti vertinimu skilti savo Facebook puslapyje 1

 

Tuomet belieka

1) Pasirinkti „Local business“ prie savo puslapio kategorijos, išsirinkti geriausiai jūsų verslui tinkantį apibūdinimą, pasirinkti subkategoriją žemiau ir

2) įvesti savo verslo adresą. Parduotuvės, registracijos, centrinės būstinės – čia jau priklauso nuo jūsų ir nuo jūsų verslo specifikos.

Kaip prideti vertinimu skilti savo Facebook puslapyje 2

 

Tai padarius, jūsų puslapyje turėtų atsirasti vertinimų skiltis, kurioje vartotojai galės pasirinkti nuo 1 iki 5 žvaigždučių ir, jei norės – palikti komentarą, kodėl būtent taip įvertino.

Kaip prideti vertinimu skilti savo Facebook puslapyje 3

N.B. Nepamirškite patikrinti įvertinimų, padėkoti gerai jus vertinantiems ir, jei matot reikalą, pasiginčyti ar atsiprašyti tų, kurie įvertino jūsų Facebook puslapį ne taip gerai. Taip pat atsiminkite, kad šių vertinimų trinti negalėsit, taigi, reaguokit greitai ir nelaukit, kol blogų įvertinimų prisikaups per daug. O jei bijote vilko ir galvojat, kad gavę galimybę, vartotojai prirašys daug blogų įvertinimų – neikit į mišką 🙂 Bet tokiu atveju vertėtų prisiminti, kad savo blogus įspūdžius klientai gali papasakoti ne tik Facebook’e, taigi, kaip ir su blogais Facebook komentarais – galit rinktis tik tarp „girdžiu“ ir „negirdžiu“, o ne „kalba“ ir „nekalba“.

Daugiau patarimų Facebook puslapių administratoriams ir marketingistams, norintiems tobulėti, mokytis ir tapti dar geresniais – jau netrukus Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje vyksiančiuose Facebook marketingo mokymuose:

Įdomiausi Facebook marketingo mokymai Lietuvoje

Įrašo “Kaip pridėti vertinimų skiltį savo Facebook puslapyje?” komentarų : 1

  1. Inga parašė:

    Viska padariau kaip nurodyta, o vertinimu skiltis vistiek neatsiranda. Kodel???

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *