Atgal
Iš kur jūs ištraukėt tą „dislike“ mygtuką?

Vakar visą žiniasklaidą apskriejo žinia, kad Facebook’as netrukus išleis „dislike“ („nepatinka“) mygtuką, kuriuo vartotojai galės išreikšti savo nepasitenkinimą arba nesutikimą. Turiu jus nuliūdinti, tačiau pasirodžiusi informacija nėra visiškai teisinga.

dislike_dislike

Natūralu, kad yra nemažai situacijų, kurioms „like“ mygtukas tiesiog netinka. Pavyzdžiui, kai atsitinka nelaimė ir reikalingas palaikymas ar užuojauta. Tokiais atvejais, spausti „like“ mygtuką yra mažų mažiausiai nelogiška.

Manoma, kad naujasis mygtukas gali reikšti „apkabinimą“. Šis mygtukas turėtų platesnį reikšmių spektrą. Pavyzdžiui, supratingumas, palaikymas, susirūpinimas, empatija ir pan.

Nepaisant to, ką rašo žiniasklaida, Facebook įkūrėjas Markas Zuckerbergas tiesiai šviesiai pasakė: „Tai tikrai nebus „dislike“ mygtukas.“ Vis dėlto žiniasklaida turi savo nuomonę.

Apie tai, kad Facebook’e bent jau artimiausiu metu nebus „dislike“ mygtuko kalbėta jau labai seniai ir labai daug. Pagrindinės priežastys – tai ne forumas ir ne balsavimo lenta. Tai ne vieta, kurioje reikia nuteisti žmones vien dėl to, kad nesutinkame su jų nuomone.

Be to, tiesą pasakius, nelabai tikiu, kad tie, kurie taip garsiai šaukia, jog šis mygtukas yra velniškai svarbus, būtų tokie aktyvūs šio mygtuko naudotojai, nes tokiu būdu gana agresyviai parodytų savo antipatiją.

Todėl heiteriams dar reikės kurį laiką palaukti, kol jų svajonė pagaliau išsipildys.

O jeigu norit susipažinti su tuo, ką tiksliai pasakė Markas ir iš kokio teksto kilo visas šis šurmulys – prašau jums video. Bet kuriuo atveju, skleiskim teisingą žinią, nepasiduokim garsioms antraštėms ir gandų lygio informacija!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *