Atgal
Galvų medžioklė

Šiandien prisijungus prie Facebook’o akis iškart pradėjo badyti keistoko turinio pranešimai – dalis draugų pasidavė „sensacijas“ žadančių ir norint jas pamatyti „like“ paspausti prašančių puslapių provokacijoms. Dauguma liko nusivylę.

Pastaruoju metu itin sparčiai plinta panašiu principu veikiantys puslapiai – „paspausk patinka (arba tiesiog nuorodą), pamatysi kažką TOKIO“. Daug kartų esu sakęs ir įspėjęs nesilankyti tokio tipo Facebook puslapiuose bei nuorodose dėl galimybės pasigauti virusą ar grėsmės, kad jūsų asmeniniais duomenimis bus pasinaudota, tačiau šįkart pastebėjau naują (?) tendenciją – tokiu būdu „rinkti“ fanus prekės ženklų puslapiams.

Tokio „marketingo“ mechanizmą vakar aprašė radiocool.lt su antrašte „100% žmonių pamatę šį video buvo apgauti“. Aš, savo ruožtu, niekaip nesuprantu, kam tokios apgavystės gali būti naudingos.

Na, tarkim, susirinkai sau 50.000 facebook fanų tokiu būdu.

Ir ką? Spamini juos?

Taip generuoji sau srautą?

Tikiesi, kad dauguma jų nebus pakankamai protingi, arba tavo įrašai neužknis tiek, kad juos paslėptų, arba „atsijungtų“ nuo tavo puslapio? Gal vienas kitas dar ir „Like“ arba nuorodą paspaus?

Nepykit, bet tai primityvu. YOU CAN DO BETTER!!!

Tokiu atveju geriau nusipirkti klase.lt duombazę ir siuntinėti jiems emailus…:

P.S. „į tą pačią temą“ – paskutiniu metu labai padaugėjo klientų užklausų dėl reklamos Facebook tinkle. Vienas keistesnių dalykų – labai daug kas siūlosi mokėti „už fanus“.

Taigi, jei ir jums rūpi, kaip susirinkti DAUG puslapio gerbėjų, ir nelabai įdomu „kokybinė pusė“ – t.y., ar tiems „gerbėjams“ bus nors kiek įdomus jūsų prekinis ženklas, bet nemokate sukurti gudraus „OMG! Žalgirio fanas išdūrė Ryto fanui akis [VIDEO]“ puslapio – prašau. EBAY. „Pagooglinkit“ ir PIRKIT Į SVEIKATĄ. Tik po to nesiskųskit, kad „Facebook’e reklamuotis neapsimoka“

Įrašo “Galvų medžioklė” komentarų : 1

  1. Marius parašė:

    Juokingas straipsnis 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *