Atgal
Facebook privatumo nustatymai ir jūsų pareiškimai

Brangieji. Pastaruoju metu matome gan stiprų kovos už privatumą suaktyvėjimą jūsų sienose. Tokie įrašai, kaip

Reaguodama į naują „Facebook“ politiką, aš patvirtinu, kad visiems mano asmens duomenims, nuotraukoms, korespondencijai, ir kt. yra taikomos autorių teisės (Berno konvencija). Dėl komercinio naudojimo visko, kas paminėta,kiekvienu konkrečiu atveju reikia mano raštiško sutikimo. „Facebook“ dabar yra akcinė bendrovė. Todėl primenu visiems socialinio tinklo vartotojams, kad ir jūs įdėtumėte tai į savo puslapius kaip „privatumo nuostatas“ (pranešimo puslapyje užteks net vieno karto); to nepadariusieji savaime leisite bet kokį duomenų iš jūsų puslapio (nuotraukų, žinučių ant sienos, puslapio informacijos ir kt.) naudojimą ir negalėsite reikšti pretenzijų. Visi, kas skaito, galite nukopijuoti tai ant savo sienos „Facebook“, taip jūs būsite apsaugoti autorinių teisių įstatymo. Šiame komunikate įspėjame „Facebook“, kad griežtai draudžiame atskleisti, kopijuoti ir platinti mūsų asmeninę informaciją, arba kitos neteisėtos veiklos atžvilgiu profilius socialiniame tinklalapyje.

dabar vėl šokinėja nuo sienos ant sienos. Būkite geri, nevarginkit savo draugų ir nespaminkit ir neįžeidinėkit jų intelekto tokiom nesąmonėm kaip „Berno konvencija“ ir visi kiti perliukai apie „atskirus sutikimus“ ir „komunikatus“ – tai tikrai nieko nepakeis. confused-cats „Facebook dabar akcinė bendrovė“ – taip, tiesa, taip yra jau tris metus. Prieš tai Facebook taip pat buvo ne viešoji įstaiga. Tai nieko nekeičia. Taip pat tiesa ir tai, kad Facebook, kaip ir bet kuri kita paslauga, nesvarbu, teikiama uždaros akcinės bendrovės, akcinės bendrovės ar netgi mažosios bendrijos, turi savo naudojimosi taisykles, kurias galite rasti čia ir su kuriomis jūs sutikote, sukurdami savo anketą. Suprantu, tiek teksto perskaityti – žymiai sunkiau, negu leptelėti nesąmoningą pranešimą ant savo sienos ir galvoti, kad viskas bus taip, kaip jūs „nurodėte savo profilyje šiuo pranešimu“. Bet būkit geri, pasistenkit.

Tada gal suprasit, kad tokio parašymo veiksmingumas – toks pats, kaip parašyti įrašą su nurodymu Facebook’ui, kad jums negali būti rodoma reklama. Pabandykit ir pasidalinkit komentaruose, kas pasikeitė.

O kol tai darote, pasiskaitykit, kaip pakeisti savo Facebook privatumo nustatymus čia – gal pavyks susitvarkyti savo profilį taip, kad jūsų asmeninės informacijos iš tiesų nematytų niekas, kam ji nėra skirta.

Ir pasidalinkite šiuo įrašu su savo draugais. Toks įrašas ant jūsų sienos bus daug naudingesnis nei visi „griežti draudimai naudoti mano asmeninę informaciją“ ir panašios kvailystės.

Atsakymai į “Facebook privatumo nustatymai ir jūsų pareiškimai”: 5

 1. Giedre parašė:

  Sveiki, as noreciau zinoti,kaip galima sustabdyti duomenu naudojima,Paskutine savaite stebime su seima,kaip kazkas prisijungineja kada nori prie mano feisbuko paskyros ir naudojasi duomenimis, sukure kazkoki virusa su mano profilio veidu ir siuncia visiems pazystamiems,jie galvodami,kad as sukuriau filmuka laikina ir bando ziureti.Zodziu nieko gero:(Gal eina nustatyti,kas tai daro,arba bent jau uzkirsti tam kelia.aciu

  • Aurimas parašė:

   GAL pakeisti savo paskyros slaptažodį? Pasirenkant „log out from other devices“ opcija.

   Jei kažkas daro kažką kame yra nusikaltimo sudėties – kreipkitės į teisėsaugą.

 2. Akva parašė:

  TAs stebuklingas prisijunginetojas yra paprasciausias virusas kuri pasigavote spaudinedama tokias pat nuorodas „paziurek koks mano filmas“ paziurek kokia mano nuotrauka“ pasigooglinus galima rast iseiti 🙂 sekmes

 3. laima parašė:

  Niekaip nesuprantu,del ko,mane vis uzblokuoja?Nk tokio neikelia,ir tik bum,blokas.

 4. armani parašė:

  SVEIki i savo anketa negaliu ieiti nors kji mano tik netikslus vardas parasita, galite ispresti se beda kuo greiciau? aciu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *