Atgal
Ar video turinys pakeis nuotraukas Facebook’e?

Facebook erdvėje – kaip visada: kiekvieną dieną po naujieną.  Mes visas jas gaudome, stebime ir testuojame, o apie vieną iš jų šiandien papasakosime. Tai – paprasčiausias VIDEO turinys, kuriam Facebook’as pastaruoju metu skiria vis daugiau dėmesio. Tai reiškia, kad video įrašų sklaida tapo didesnė, atsirado naujas VIDEO statistiniai duomenys (Insights), o kiekvieno vartotojo naujienų sraute – labai daug video turinio. Atrodo, kad jis gali lengvai išstumti fotografijas ar paprastus tekstinius įrašus iš bendro naujienų srauto, nes daugelio vartotojų naujienų srautuose VIDEO pradeda groti automatiškai, susidomėjusieji spaudžia pažiūrėti daugiau, pasileidžia garsą ir karts nuo karto didina jų sklaidą paspausdami patinka, komentuodami ar dalindamiesi.

Šiomis dienomis atsirado nauja funkcija verslo profiliuose, kuri atrodo taip: Screen Shot 2015-01-15 at 16.00.07

Facebook’as leido tvarkyti VIDEO turinį panašiai taip, kaip tvarkome fotogalerijas. Galima pasirinkti keletą opcijų – pasirinkti svarbiausią ir pagrindinį video, kuris turėtų reprezentuoti visą likusį turinį arba susikurti skirtingus grojaraščius su skirtingais video. Atrodo, bus daug patogiau – nes jei profilis turi video apie maisto gamybą ir apie interjerą, pasidarys daug lengviau atskirti interjero ir maisto video į atskiras grafas bei pateikti juos skirtingoms tikslinėms auditorijoms. Screen Shot 2015-01-15 at 16.02.47 Grojaraščių kūrimas labai panašus į fotografijų galerijų: Screen Shot 2015-01-15 at 16.05.17

Pasirenkamas pavadinimas ir aprašymas – spaudžiant toliau pasirenkami jau įkelti video, kuriuos galima priskirti grojaraščiui. Kadangi funkcijos dar nėra visuose profiliuose, sunku pasakyti ar keliant video atsiras papildoma funkcija – pridėti prie grojaraščio ar ne, bet darome prielaidą, kad viskas gali suvienodėti su nuotraukų įkėlimu.

Paskutinių metų duomenys rodo, kad Facebook video peržiūrų ir pasidalinimų skaičius labai aktyviai auga ir, atrodo, kol kas nežada sustoti, o kai atsiranda galimybė skirtingą video turinį kelti į skirtingą vietą, kuri jūsų strategijoje skirta ir skirtingoms tikslinėms auditorijoms – pasidaro dar paprasčiau dirbti ir gauti naudos iš Facebook. Todėl apsvarstykite video kūrimo galimybes bei išbandykite video efektyvumą.

O jeigu reikės pagalbos, žinote, kur kreiptis 🙂

Ir, aišku, privalomas priminimas. Jau labai greitai Vilniuje, o netrukus – ir Kaune bei Klaipėdoje:

Facebook marketingo mokymai Kaune Vilniuje Klaipedoje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *