Atgal
3 naujos funkcijos Facebook statistikos įrankyje!

Akylesni vartotojai jas jau turbūt pastebėjo – šios naujienos jau kuris laikas aktyvuotos mūsų Facebook statistikos įrankyje marketingo specialistams. Tačiau tiems, kurie dar nespėjot su jomis susipažinti ir tiems, kurie nesate tikri, kaip jomis naudotis – trumpas step by step aprašymas. Tiesa, tie, kurie dar nespėjote išbandyti šio įrankio – trumpas jo aprašymas čia.

  • Pirmasis, daugelio pageidautas ir išties naudingas patobulinimas – galimybė „Kada geriausia kalbėti“ skiltyje matyti ne tik įsitraukimo indeksą day-by-day, bet ir įrašų dažnį.

Tai naudinga dėl to, kad tokiu būdu susidaro aiškesnis vaizdas, kuriomis dienomis vartotojų įsitraukimas išties didelis, o kada statistika iškreipiama vieno labai didelio pasisekimo sulaukusio įrašo:

Šiame pavyzdyje matome, kad trečiadienį esantis aukštas įsitraukimo indeksas nėra sukurtas vieno ar kelių „anomalinių“ įrašu – tą dieną įrašų rašome panašiai, kiek ir kitomis. Tačiau lyginant sekmadienį su antradieniu ir ketvirtadieniu matome, kad pasitikėti vien tik įsitraukimo indeksu ir pradėti dažniau postinti sekmadieniais nereikėtų skubėti – dėl mažo įrašų dažnio sekmadieniais šie duomenys gali būti netikslūs.

  • Antrąjį patobulinimą rasite čia pat – žemiau esančioje lentelėje, vaizduojančioje įsitraukimo indekso pokyčius pagal valandas. Čia ne tik pridėjome įrašų dažnio parodymus, bet ir įtraukėme galimybę peržiūrėti vartotojų aktyvumą pagal valandas atskiromis savaitės dienomis.

Kodėl tai svarbu? Kaip matote šiame pavyzdyje, aukščiausias vartotojų įsitraukimas mūsų pasirinktame puslapyje – 18:00 val:

Tačiau pasirinkus pirmadienį matome, kad šią savaitės dieną situacija mūsų puslapyje labai skiriasi – vartotojai aktyviausi būna jau nuo 17:00 valandos, o 18 val visiškai nurimsta:

Taigi, dabar reikės dar mažiau spėlioti renkantis, kada geriau publikuoti įrašus savo Facebook puslapyje – galėsite peržiūrėti vartotojų įsitraukimo indeksą dar detaliau, o kad duomenys – patikimi, įsitikinsit matydami įrašų publikavimo atitinkamais periodais dažnį.

  • Na, ir trečiasis atnaujinimas – šįkart jau „Kas mano draugai“ skiltyje – aktyviausių laikotarpio fanų dvidešimtukas:

Čia viskas kaip ir aišku – matysite pasirinkto laikotarpio aktyviausius fanus. Kol kas sistema skaičiuoja tik laikų ir komentarų skaičių, vėliau dar pridėsime ir pasidalinimų bei įrašų ant Facebook puslapio sienos skaičius. Pasinaudokit šia funkcija norėdami išrinkti ir vienokiu ar kitokiu būdu atsilyginti aktyviausiems savaitės ar mėnesio fanams – taip paskatinsit vartotojų įsitraukimą. Žymiai geriau, nei rašyti „spausk patinka ir dalintis“ tipo įrašus:)

Tiek atnaujinimų šiandien. Jeigu turite pageidavimų, pasiūlymų, pagyrimų ar kritikos – visada jų laukiam specialioje Facebook puslapių statistikos įrankio skiltyje arba tiesiog čia, komentaruose;)

 

Beje, tuo pačiu norime pasidžiaugti tokiu jūsų pasitikėjimu – mūsų Facebook puslapių statistikos įrankiu marketingistams naudojasi jau daugiau nei 500 Facebook puslapių administratorių, kurie analizuoja beveik 3.000 lietuviškų Facebook puslapių, turinčių virš 8 milijonų gerbėjų! [ATNAUJINIMAS 12.04 – bendras gerbėjų skaičius jau šoktelėjo virš 9 milijonų…] Stengiamės nenuvilti jūsų pasitikėjimo, pastoviai tobuliname įrankio veikimą ir prižadam jau po Naujųjų pristatyti dar daugiau naudingų funkcijų. Ačiū, draugai! 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *